Každý vlak má záchrannou brzdu...♥

A oni nehnou prstem...

16. prosince 2010 v 19:27 | Rinnie |  Názory
tuleň
Já nechápu, proč jim to nezatrhnou.
Tohle se také trošku liší od ostatních názorů, ale přesto to dokáže naštvat stejně, a dokonce i více. Dokonce se to ani netýká České republiky, ale tuleňů.

Ano, začínám nejspíše opět blbnout, ale tohle vážně není normální, že se nikdo nepokouší to zastavit.
(Když nepočítám slaboduché lidičky, co na internetu prohlašují "Zastavte to!" a také říkají, že dávají sepsat petici a přitom to není nikdo jiný, než nějaká banda jedenáctiletých telátek, co dělají leda velký kulový.)

Neříkám, že mi brutální vraždění tuleňů nevadí. Dokonce mi to vadí moc, stejně jako pokusy na ostatních zvířatech. Opravdu bych chtěla být v pozici, ve které bych s tím mohla něco udělat. Cokoli. Jenže nejsem, a já si ani nedělám zbytečné naděje.


Vlastně to ani není názor na něco konkrétního. Prostě se jen nestačím divit tomu, že ty pytláky nikdo nezatkne a nehodí za katr. Je nejspíše pravděpodobné, že je to nemožné, ale... za pokus to stojí.

Ne nadarmo se říká, že vše živé má právo na život. A ne všichni mají rádi Romy a taky je nikdo nevraždí. (Když nepočítám některé psychopaty.)
A ano, jsou to sice lidé, zatímco tuleni zvířata, ale dokonce i ta zvířata jsou oblíbenější než Romové, kteří kradou a nadávají, zatímco tuleni, jak je mi prozatím známo, nikomu neubližují ani nezavazejí. Jen mají vzácnou kožešinu.

A proč vzácnou? Možná proto, že je jich každým dnem míň a míň.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama