Každý vlak má záchrannou brzdu...♥

Bolest na duši

22. prosince 2010 v 22:05 | Rinnie |  Názory
A jde se do kytek, dámy a pánové...
Tento článek je sice na téma určené na blog.cz, ale já ho počítám i do názorů.

Jen málokoho sem tam nezabolí srdíčko.
Jenže já se podívám na naši zemi, plnou nepořádku, Romů, krádeží a kradoucích politiků a je mi opravdu na zvracení. V mých slabých chvilkách mě toho zabolí u srdce, že i já jsem členem tohoto ostudného národa. Ale v silnějších chvilkách se vzmůžu jen na tyhle články.

Je ubohé si vylívat srdce tady, ale rozhodně lepší, než nějaké "dojemné" a vymyšlené příběhy patnáctiletých telátek, které se marně snaží vzbudit soucit.

Přesto, ještě ubožejší, než je tohle, a to už je co říct, je právě naše vláda, která se vzmůže pouze na svou dovolenou a krádeže ve vlastních řadách. Z tohohle mě bolí srdce a mé sebevědomí, když řeknu jediné slovo česky, se propadá každým dnem hlouběji do temnoty.

Někdy, a to už je opravdu zřídkakdy, jsem na svou zemi i pyšná. Jenže... my vážně nic nedokázali. Dnešní Češi... už nic nedělají, jen čekají, až něco vyrobí Čína a pošle nám to. Dokonce i české auto, Škodovku, jsme prodali Číně. Vždyť naše země stojí na nohou jen kvůli Číně!


Proč si to nikdo neuvědomí z vlády a nesnaží se postavit tuto zem na vlastní nohy? Dokáže to ptáče, které padá z hnízda, když se učí létat a dokáže to teenager, který se teprve stěhuje od svých rodičů. Málokomu dojde, že když mnoho lidí spojí síly, je účinek tolikrát lepší.

Dobře... vojáci 2. světové války nám prokázali službu, když za nás položili své životy, ale jen jim došlo, že spojit síly znamená mít moc.

Náš národ nám umírá před očima, pod rukama. A my si vesele žijeme dál.

Ano, opravdu mě bolí, že autoritativní a rozumní Čechové kosmickou rychlostí vymírají. Za chvíli vymřou úplně... a my můžeme jít do kytek. Amen.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama