Každý vlak má záchrannou brzdu...♥

Když už litujete, tak toho pravého

16. prosince 2010 v 19:46 | Rinnie |  Názory
Natálka
No, hlavně, že je všichni litují. Ve zprávách bývá každých 14 dní popálená a námi tolik známá Natálka. No jo, někdo se rozhodl vzít věci do svých rukou a udělal tohle. A je možné, že to není taková pravda, já jim sice nečtu myšlenky, ale Natálčina rodina toho dost... zneužívá.

Už jen proto, že tahle malá dívenka s pokaženým životem se stala miláčkem celého Česka, přece neznamená, že její rodiče toho musejí okamžitě využít a požadovat po státu odškodné. Jenže... je taky možné, že žháři měli možná důvod tohle udělat.


Mě už opravdu nebaví vídávat takhle často jednu holku, co byla jen ve špatnou dobu na špatném místě. Jistě, spousta čtenářů tohohle článku si možná myslí, jak by asi bylo mně, a podobné kecy. Jenže, kdo ví, kdo z Natálky nakonec vyroste.

Ne nadarmo se říká: "Nevěř všemu, co slyšíš. (Nebo vidíš.)" No, někomu je to stejně jedno a on lituje a lituje. Dokonce se nedivím ani tomu, že měla dostat milionové odškodné, i když má zničený život, uznávám. Jenže, na odškodné je prý velice malá šance, a já nevím, jak na to reagovat.

Je pravda, že žháři jsou vinni a nejspíše s dávkou psychopatismu, ale těžko by si vyhlédli jen tak nějaký dům a hned ho podpálili, ne?

Je snad jasné, že tohle opravdu neměli v plánu... ale co se stalo, stalo se. A všichni Romů litují. Natálku litujte, ano. Ale ty rodiče ne, prosím vás. Jak tak znám jejich rasu, nejspíše své popularity využívají a snaží se utrhnout, co se dá.

Tímhle článkem bych nerada někoho urazila, a proto se omlouvám, jestli se tím kohokoli dotknu, ale já opravdu jen říkám svůj názor. A každý má právo na svůj vlastní názor. Nikomu ho neberu já, tak to, prosím, zkuste také nějak tolerovat. Netvrdím, že mám absolutní pravdu. Od toho přece názory jsou. Proto se tato rubrika jmenuje Názory a nikoli Fakta.

Díky za pochopení. ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šílená Bruneta P =) Šílená Bruneta P =) | Web | 19. prosince 2010 v 17:13 | Reagovat

Rozhodně zajímavý názor...máš pravdu...něco na tom bude

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama