Každý vlak má záchrannou brzdu...♥

Nebezpečný internet

7. prosince 2010 v 18:35 | Rinnie |  Názory
Chraňte své elektronické miláčky! ;)
Tohle je možná rozdílné od mých předchozích článků, ale stejně jako ostatní, i tohle mě dokáže dost naštvat.
Internet a spol.

Samozřejmě, nepopírám, že si ráda sednu k počítači a brouzdám po netu, ale i tak, slovo jako je HACKER ve mně probudí neodolatelnou chuť je všechny strčit za mříže, až zčernají.

Přestávám chápat, proč to někdo nezatrhne, a to jakýmkoli způsobem. (Ovšem, těžko by šlo celou síť zrušit a tím nezabít několik přiblblých teenagerů a počítačových mágů.)


Hlavně, že má tolik lidí síly na to, aby na to nadávali, jak jim Trojský kůň vymazal všechno z počítače a oni jsou teď na dně, že měli v počítači tolik důležitých věcí, jako fotky, apod...

Ale nic nedělají, jen nadávají. Konec konců, Česká republika je celkově jen o tomhle. Stěžování a nic nedělání, zatímco čekáme, až někdo (V Americe nebo Japonsku) vynalezne obranu proti virům a dementům, kteří jsou zváni hackeři.
Jenže normálním lidem by mohlo dojít, že to se nestane a měli by se začít bránit sami.

A co se týče nám tolik známých hackerů, je taky nechápu. Mělo by jim dojít, že si zadělávají na pořádný průser, když se pokouší vykrádat počítače. Proto se ne nadarmo říká:
"Heslo si uchovejte, měňte ho co tři měsíce a za žádnou cenu ho nikomu nikdy neříkejte!"

Ano, stačí znát jen heslo od e mailu, a zkušený hacker se vám dostane do celého počítače, ze kterého může stáhnout do svého počítače "citlivé složky" (Jak už bývá u náctiletých telátek, které se fotí nahé), kterými vás může vydírat. A vy nic nemůžete dělat. Jste totiž v loji a ať uděláte cokoli, ještě víc se ztrapníte.

Takže, i tento nehezký článek berte jako maximální varování. Dementi byli, jsou a vždycky budou kolem nás. O hovadech nemluvě.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama