Každý vlak má záchrannou brzdu...♥

Ona je ta legislativa vlastně na...

22. prosince 2010 v 21:49 | Rinnie |  Názory
Diskriminace
Klesáme čím dál hlouběji. Proč?

Když už někdo dokáže nadávat někomu jen kvůli náboženství, je to opravdu ubohost sama. Oni už někteří lidé vážně neví, na co už nadávat. Tak si prostě vyberou slabší jedince s jiným náboženským přesvědčením a řvou, dokud onoho "viníka" nedoženou k dost... nehezkým výsledkům.

Vážně, ono není zrovna hezké, posmívat se druhým jen kvůli náboženskému vyznání. Každý věří v něco jiného, a ti blbečkové, co umí akorát ukazovat prstem, by si zasloužili pár kopanců, s prominutím, do řiti.


A jakmile jsem u odsuzování bez znalostí onoho postiženého "provinilce", můžeme se rovnou zmínit i o tolik známé diskriminaci. Ona diskriminace je odsuzování samo o sobě.
A proto byla vymylšlena Legislativa, která diskriminaci zakazuje. V Česku také, kupodivu. Existue i tzv. pozitivní diskriminace, ale to jsme u něčeho jiného.

Pokud se někdo opováží mi tvrdit, že svými názory se vlastně stávám rasistou, je to, opět s prominutím, ignorantský a nechápavý idiot.

No jo, ale koho by napadlo, že budoucí diskriminasté ( a rasisté) právě vyrůstají mezi námi? Nikoho. To, že dospělí říkají názory nahlas neznamená, že ti mladší žádné nemají...

A ono se Česko ještě diví, kde oni se berou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KikinQa♥♥ KikinQa♥♥ | Web | 22. prosince 2010 v 21:50 | Reagovat

Máš pěkný dess

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama