Každý vlak má záchrannou brzdu...♥

Úspěch zla

4. prosince 2010 v 17:43 | Rinnie |  Názory
Zloděj
Česká republika zřejmě nemá normální soudce.

Je znám případ, kdy se zloděj vloupal do domu jedné ženy, kde ale nešikovně rozbil talíře (když lezl oknem do kuchyně) a ošklivě se poranil. Jak jinak, zloděj ji šel žalovat. V normální zemi by dostal pár let vězení (protože se prakticky sám přiznal), ale žena byla v tomto případě nucena mu zaplatit velice tučnou částku za jeho zranění. Za to, že se jí vloupal do domu a nebýt talířů, vykrade ji.


A tohle jsem si nevymyslela, je to poměrně starý případ, ale kdykoli si na něj vzpomenu, udělá se mi z celé naší země špatně. Jediný, na koho jsem v ČR pyšná, je Jan Žižka a Jan Hus, protože patřili k těm málo lidem, kteří v naší zemi dělali dobro a snažili se dobrem "nakazit" i ostatní. A jak můžeme v naší době vidět, zřejmě se jim to moc nedařilo.

Opravdu, komu tady připadá spravedlivé, že tento případ skončil zrovna takhle? Soudci i porotě evidentně ano. A fakt bych někdy chtěla potkat toho právníka, který obhajoval toho zloděje, chtělo by to plivnout mu do obličeje a pořádně ho ponížit i zničit, jak to on udělal oné ženě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ewqua Ewqua | Web | 11. prosince 2010 v 9:16 | Reagovat

S tímhle článkem stoprocentně souhlasím, lépe bych to říct nemohla. Podle mě kdyby se nahradili politici tak by bohatost a vyspělost ČR výrazně šla nahoru.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama