Každý vlak má záchrannou brzdu...♥

Rasismus

14. února 2011 v 13:12 | Rinnie |  Názory
...Rasismus
Rasisti jsou - jak jinak - vždy ti bílí. Co takhle si zkusit chovat se jako právoplatný Rom v celém tomhle článku? Budu si stěžovat! Když mohou oni, proč ne já?
Protože nemám důvod? Ale jděte...

Otázky Václava Moravce... kdo by tenhle "zajímavý" pořad neznal.

Bere se tam vždy pouze politika. A v neděli šel díl, ve kterém si nejmenovaný starosta nejmenovaného města stěžoval na velice špatné soužití s Romy.


A co s tím udělají? Nic, prostě to dají do pořadu, aby to věděla celá republika a hola hejsa, tím zde jejich takzvaná úloha končí.

Ne, že by chtěli ten neklid potlačit. Vypadá to, jako by chtěli, aby se občané Česka navzájem pobili s těmi, co zde původně nepatří - tedy zde vůbec nemají co dělat.

Pokud vím, pod oslovením 'rasista' se nepředstavuje pouze bílý člověk s bílou (nebo opálenou) pletí, který patří do rasy bílé jak ti, kteří prošli 8. třídou, určitě vědí. Tedy se mezi ně počítá i žlutohnědá rasa, černá rasa... a dokonce i ta podivuhodná rasa, která se nazývá Romové.

Ale ne, vždy, (chápu, přeci jen na zeměkouli drobátko převažujeme) se myslí oním rasistou někdo z rasy bílé. A ne, že bych si to zrovna já brala osobně.

Důvod...?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alice Alice | Web | 18. února 2011 v 15:09 | Reagovat

Když udělá bílej něco černýmu je to rasismus.Když černej bílýmu je to naprosto v pořádku a nikdo po tom skoro ani nevzdechne.Když je to na opak řešej to ještě dlouhou dobu pořád dokola ..
Na proti našemu paneláku byl panelák celej obsazenej Romy.Řeknu, to bylo bordelu! Příjezd policistů byl na denním pořádku.A co udělali,když nám devastovali okolí našeho bydliště a napadali nás?Nic, pouze pohrozili a druhý den to tam bylo znova.Skoro jsme se báli vyjít ven...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama