Každý vlak má záchrannou brzdu...♥

Straky nemusí být jen zvířata...

31. března 2011 v 17:52 | Rinnie |  Názory

Vláda vyhrožuje, že jako státní znak chtějí dát straku. Já s tím souhlasím, protože to náš stát perfektně vystihuje. Já nevím, co na tom všichni vidí. Víte, na co je práce? Na to, aby si lidé vydělávali. A víte, na co se vydělává? Na to, aby si lidé mohli koupit potřebné věci.

Jenže ne, proč to kupovat, když to prostě můžete šoupnout za bundu a běžet s tím domů s myšlenkou, jací jste borci?
A přitom nikomu nedochází, že tímhle naši zemi jenom více potápí. Každým rokem se bude snižovat návštěvnost České republiky, až jednou dáte někomu otázku ( z jiné země) na Česko a on zkrátka nebude vědět, o čem to mluvíte.
(Že by nějaké nové sprosté slovo?)


Já už se nebudu snažit tohle někomu vnucovat, aby dostal rozum, protože jak vidím, je to zbytečné. Proč se říká, že jsme srdce Evropy? Za chvíli nebudeme nic.

Tento rok bylo ukradeno zboží za cenu 8 miliard korun. Tzn. v průměru na jednoho člověka 800 Kč. Řekněme, že každý Čech ukradne za rok zboží za 800 Kč. Jeden se dá přežít, cikáni také. Ale všichni? To už je trochu moc, ne?
A vláda se pak ještě diví, že se nedokážeme postavit na vlastní nohy a musí nás udržovat Čína. Proti samotné Číně nic nemám, ona nám pomáhá (ano, když jí za to platíme), ale přesto, Česko by bez Číny nebylo nic.

Bylo prokázáno, že jeden průměrný cikán nakrade zboží za 5000 Kč, zatímco normální člověk 800 Kč. To je taky celkem velký rozdíl. Na to, že ne každý Čech krade, zatímco u Romů převládá drtivá většina...

Řekla bych, že devět z deseti lidí se za svou zemi stydí a snaží se lidem vtlouknout rozum do hlavy. Ovšem marně. S takovouto budeme pod kytkami dvakrát rychleji. Amen.

P.S.: Ano, s psaním se pokračuje...:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama