Každý vlak má záchrannou brzdu...♥

Aby byli černí rasisti? To né...

31. srpna 2011 v 12:33 | Rinnie |  Názory
Já jen žasnu.

Určitě jste už všichni slyšeli o napadení, pravděpodobně kvůli rase. 6 mladíků bylo oběťmi 18 Romů. Televize Nova se rozhodla zpovídat i matku jednoho z útočníků a ta jistě a přesvědčeně tvrdila:
"To né, to oni šli na ně..."Áno, madam, šest kluků poběží na osmnáct dalších, aby je zmlátilo... jak pravděpodobné a uvěřitelné! A to, že žádný Rom čistě náhodou neskončil v nemocnici, zatímco bílí se léčí ještě teď, to je jen detail, hodný akorát k přehlížení, že?

Hmm... a kdo si taky všiml, že ona dáma stála v obýváku - nejspíše ve svém... a za ní stála televize, kterou si nemůže dovolit polovina české populace...?
A když už jsem u toho, nějak často potkávám ony "chudé" Romy, většinou jezdící na sociální dávky Audi. Nebylo to nové auto, ale značka mluví za vše. Za to, že si to mohou dovolit, aniž by pracovali. Ale zpátky k věci.

Situace v Rumburku ale nic nezmění, tak abyste nebyli zbytečně naivní. Tahle země zůstane ve sračkách, ať už chceme nebo ne. Většina politiků má kapsy většinou jen na peníze a lidé - Češi doufají, že se něco změní.
Neztrácejte čas.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama